داستان من  

سلام

من نگار سلیمانی هستم، فارغ‌التحصیل مهندسی معماری و کارشناسی ارشد طراحی شهری از دانشگاه هنر تبریز. بعد از فارغ‌التحصیلی، استارتاپ سیویتاس (Civitas) را در زمینه تعامل خلاقانه مردم با شهر راه‌اندازی کردم و طی فعالیتِ این استارتاپ جوایز متعددی به همراه تیمم برنده شدم:

اما مهم‌ترین دستاورد من از راه‌اندازی سیویتاس؛ آشنایی با دنیای کسب‌وکارهای آنلاین، دست‌وپنجه نرم کردن با ملزومات راه‌اندازی یک بیزینس موفق و البته دیجیتال مارکتینگ بود.

انتشار کتاب آزادراه معماری 

در سال ۱۴۰۰ تمام تجربیاتم از کار در دنیای حرفه‌ای معماری، طراحی شهری و کسب‌وکارهای اینترنتی را در کتابم با نام “آزادراه معماری” منتشر کردم تا یک راهنمای شغلی برای فارغ‌التحصیلان معماری و طراحی شهری باشد.

آزادراه معماری نگاه صرفا ساخت‌وسازی دانشجویان را نسبت به این ۲ رشته‌ تغییر می‌دهد به نحوی که بتوانند از امکاناتی که اینترنت در اختیارشان گذاشته است، بهره بیشتری ببرند.

برخی از همکاری‌ها  

حوزه تخصصی من در دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوایی است و طی این سال‌ها تجربه همکاری با کسب‌وکارهای متعددی در زمینه‌های مختلف دارویی، دیجیتال مارکتینگ، معماری، آرایشی بهداشتی، آموزشی، هنری و… داشته‌ام.

خدمات من شامل چه مواردی است؟ 

به سبب تجربه‌ موفقی که در حوزه بازاریابی محتوایی صنعت‌های مختلف داشته‌ام، می‌توانم در زمینه‌های زیر به کسب‌وکار شما کمک کنم:

مشاوره بازاریابی محتوایی با بررسی سایت‌تان

تدوین استراتژی و تقویم محتوایی وب‌سایت

تولید محتوا و SEO با یک تیم متخصص

مدیریت و نظارت بر محتوای وب‌سایت

سئوی محتوای فروشگاهی شما

آموزش تولید محتوا به کارمندان شما

کدام یک از خدمات تولید محتوا، برای شما مناسب‌تر است؟

فرم مشاوره را پر کنید تا ابتدا محتوای وب‌سایت شما را بررسی کنم. سپس در جلسه مشاوره آنلاین، راهکارهایی را که برای بهبود یا شروع بازاریابی محتوایی شما وجود دارد، ارزیابی می‌کنیم.